Főbb munkahelyeimként említeném az Erdészeti Igazgatóságot (NÉBIH), ahol a hazai erdőtervezésért feleltem főerdőtervezőként, valamint a Magyar Államkincstárt, ahol Uniós agrárpályázatok fejlesztésével foglalkoztam. Ezt követően az Agrárminisztériumban fejlesztéspolitikával kezdtem el foglalkozni. 2023 decemberében váltottam munkahelyet, azóta Budapest Főváros Kormányhivatalánál dolgozom mint e-közigazgatási szakértő, emellett pedig erdészeti és pályázati szaktanácsadással is foglalkozom.
A helyi KDNP szervezetének titkáraként is funkcionálok 2024-től.