piliscsaba_cimer

A piliscsabaiak ismét a jó ügy mellé álltak

A Bárka Humánszolgáltató Alapellátási Központ - a novemberi adománygyűjtés sikerén fellelkesülve - csatlakozott a Magyar Élelmiszerbank Egyesület 2026.május 8.és 9. között szervezett tavaszi adománygyűjtéséhez. A péntek délutántól szombat estig tartó tartósélelmiszer-gyűjtésen elképesztő összefogásról tett tanúbizonyságot Piliscsaba lakossága.
Másfél nap alatt a piliscsabai Aldiba betérő vásárlók 993 kg élelmiszerrel segítették a városunkban élő családokat és időseket, amely 8 kg híján megegyezik a háromnapos karácsonyi gyűjtésünk mennyiségével.
Az intézmény munkatársai hálás szívvel köszönik a munkájukat elismerő, kedves megnyilvánulásokat, amelyeket a Piliscsabai és a Klotildligeti Karitász önkéntesei és a családsegítő munkatársai az adományozóktól kaptak. Ismét bebizonyítottuk, hogy együtt többre vagyunk képesek. Köszönjük, hogy ismét a jó ügy mellé álltak! Köszönjük Piliscsaba!
#Élelmiszerbank #ételtmentünk #életetmentünk #adnijó #élelmiszergyűjtés
#Piliscsaba #BárkaPiliscsaba

Elnyert Pályázatok